Yenişehir Mah. 56 Sokak No:1/E Merkezefendi Denizli
+90 (258) 225 50 25

sa@aydogduinsaat.com.tr

www.aydogduinsaat.com.tr

Copyright © 2013 Aydoğdu İnşaat. Tüm hakları saklıdır.

  • instagram/aydogduinsaat

İnsana Önem Veren Seçkin Konutlar Üretiyoruz...

        "Doğanın bir parçası olarak yaşamayı" insanın asıl ihtiyacı olarak yorumlayan, projelerinde estetik ve modernizmi ustaca harmanlayan, konutlar inşa ediyoruz…

Aydoğdu İnşaat 2013 yılında, edindiği tüm tecrübeleri kurumsal olarak günümüze aktarmak üzere kurulmuştur. İnşaat sektörünün çeşitli alanlarında aynı anlayışla hizmet verirken, tamamladığımız her yeni proje ile yaşam alanlarını hep daha iyiye taşımayı hedefleyen bakış açımızla hayata yepyeni değerler katmaya devam ediyoruz. Geleceğin hedeflerine birlikte güvenle yürüyoruz. 

 

        Huzur, güven ve konforu sadece evinizin içiyle sınırlamayıp, evinizin çevresindeki geniş yeşil alanlara taşıyarak, bu üç unsuru evinizin dış ortamında da sağlamaya yönelik çözümleri önceliğimize alıyoruz. Özgün yeşil alan mimarileri, Müstakil otoparkları, özel peyzajlı bahçeleri, çocuk güvenliği , kapalı ve açık etkinlik alanları ile bu ilkemizi sürdürmeyi amaçlıyoruz. 

        İnsana Önem Veren Seçkin Konutlar Üretiyoruz; 
Aydoğdu İnşaat, tüm faaliyetlerinde Türkiye’nin kalkınmasını, toplumun mutluluğunu ve memnuniyetini ön planda gözetir. İnşaa ettiğimiz yapıları ayağa kaldıran, onları yarınlara güvenle taşıyan malzemelerin ve uyguladığımız yenilikçi teknolojilerde daima İnsana Önem Veren konutlar üretmeye gayret ediyoruz. 

 

        Gelin görüşelim; "Mutlu Yaşam Konutları"mızı size de sunalım.  - Aydoğdu İnşaat